Vernisáž, 6.5.2021 / 13:00 – 20:00, Letohradská 10


Vernisáž, 6.5.2021 / 13:00 – 20:00, Letohradská 10

FB EVENT

https://ngodei.org/cs/domu/

DNES 6. 5. 2021

13:00 – 20:00

LETOHRADSKÁ 10, PRAHA 7, mapa

Je nám potěšením pozvat Vás na vernisážzahájení provozu naší organizaceNGO DEI, která bude sloužit jako platforma pro propagaci hongkongské kultury, galerie a co-workingový prostor. Hongkongská identita překračuje hranice, po generace je Hongkong místem, kde se Východ setkává se Západem. Na naší vernisáži se představí 5 mezinárodních fotografů– Cody WongJohn HuangTerry ChengZhou HanShunDickie Fowler, aby vyjádřili své vidění hongkongské identity. Mezitím bychom se s Vámi rádi podělili o klasické hongkongské jídlo a nápoje, a tak si s Vámi vychutnali hongkongskou kulturu. Vzhledem k pandemické situaci doporučujeme lidem, kteří mají během dne volno, aby přišli dříve, snadněji tak udržíme bezpečné prostředí.

NGO DEI (我地) je nezisková organizace se sídlem v Praze, kterou založila skupina Čechů a Hongkongců. V kantonštině 我地 znamená „My“ nebo „Moje země“. V anglickém překladu D.E.I. znamená Diversity, Equality, and Inclusion ( Diverzita, Rovnost a Inkluze).

Doufáme, že se nám podaří shromáždit lidi, kteří budou sdílet svoji kulturu a myšlenky. Doufáme, že se toto místo stane místem spolupráce pro všechny, kteří mají chuť prosazovat své názory a myšlenky.

It is our pleasure to invite you to witness our openingand the first exhibition – ‚Hong Kong Identity‘in NGO DEI, which will serve as a platform to promote Hong Kong culture, gallery and co-working space. Hong Kong Identity transcends borders, for generations, Hong Kong has been a melting pot of international culture and places where East meets West. Our opening exhibition will be representing 5 international photographers– Cody WongJohn HuangTerry ChengZhou HanShun, and Dickie Fowlerto express their vision of Hong Kong identity.

In the meantime, we would love to share classic Hong Kong food and drinks in order to enjoy Hong Kong culture with you.Due to the pandemic situation, we would advise people who are free during the day to come early, so we can maintain a safe environment.

NGO DEI (我地)is a non-profit organization based in Prague, which started by a group of Czech and Hong Kong people. In Cantonese, 我地 means ‘Us’ or ‘My Land’. In English interpretation, D.E.I. represents Diversity, Equality, and Inclusion. We hope to assemble people to share their cultures and ideas. We hope the place will become a collaborative space for everybody who has the urge to advocate their beliefs and missions.

https://www.facebook.com/events/301527051464517
https://www.facebook.com/ngodei.org