Poděkování

Linhartova nadace velmi děkuje všem svým podporovatelům.

Soubor projektů, který přičiněním Linhartovy nadace vznikl a bude dále rozvíjen, by nemohl být tak obsáhlý bez významné podpory řady firem, jednotlivců a institucí.

Zvláštní poděkování náleží následujícím institucím:
Magistrát Hl.m. Prahy
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Open Society Fund Praha
Pro Helvetia Praha
Goethe-Institut Prag
The British Council
Institut Francais de Prague
Velvyslanectví Nizozemského království
European Culture Foundation
Praha EMK 2000
Centrum pro současné umění Praha
Rada akademie populární hudby
Fórum dárců
Nadace VIA
MČ Dolní Počernice
American Friends of the Czech Republic (Washington)
Divadlo pod vodou
Open Society Fund Praha
Nadace Dagmar a Václava Havlových Vize 97

Nadace velmi děkuje za pomoc a podporu řadě firem, zejména následujícím společnostem:
Matana a.s.
SAMSUNG

Jednotlivců, kterým je nadace vděčná, je mnoho a jejich pomoc byla a zůstává mohutná…

Zakladatelé: Jan Mayer, Vladimír de A.Lima, Tomáš Kuča, Richard Heger, Alexej Honetschlager, Radovan Vaškovič, Martin Vitouš, Petr Pištěk, Daniel Bergmann;

Spolupracovníci a přátelé (a to zdaleka nejsou všichni):

Pavel Ťahan, Roman „Iggy“ Cajthaml, Zdeněk „Fáňa“ Svoboda, Laco Garaj, Rosťa Čuřík, Ivan Exner, Franta Skála, Zdeněk Lhotský, Stefan Milkov, Petr Kavan, Dan Závorka, Jiří Bareš, Jaroslav Bouček, Richard Balous, Jiří Belda, Petr Václavek, Karolína „Kajda“ Mitášová, Jana Žemličková, Alena Beldová, Daniel Heyna – Větrovský, Zdena Hadrbolcová, Pavel Brázda, Viktor Karlík, David Cajthaml, Vladimír Kokolia, Jiří Sopko, Karel Nepraš, Petr Kavan, Stefan Milkov, Anton Adasinskij – DEREVO, Václav Jírovec, Denisa Václavová, Martina Riedelbauchová, Zdeněk Yanki Tchering, Fáňa Svoboda, Tomáš Kudela, Laco Garaj, Margita Titlová, Alex Limburg, Otto Placht, Michal Doležal, Martin Mainer, Jitka Rímská, Václav Stratil, Adam Halaš, Tomáš Císařovský, Jarda Nedělka a Jana, Simona Asione, Renata Drahotová, Vladimír Skrepl, Josef Holeček, Monika Holečková, Vincent Venera, Igor Chaun, Jan Franěk, Jaroslav Mayer, Petr Vaněček, Helena Komrsková, David Němec, Derek Sanders a Hagir, Ivan Holík, Ondřej Hrab, Vladimír Merta, Roman Trabura, Jaroslav Kořán, Lou Reed, Marta Smolíková, Tomáš Rajman, Vladimír Goralčík, Libuše Bohmová, David Kavka, Jaroslav Róna, Jan Nebeský, Václav Marhoul, Klára Nademlýnská, Zion Train, Marek Gregor, Asian Dub Foundation, Zdeněk Suchý, Abdul Ali Slimani, David Berdych, Jaroslav Stanko, Petr Stanko, Jan Burgermeister, Ivan Klein, Amrit Sen, Jiří Macháček, Lenka Senová, Karel Ctibor, Ivana Souralová, Pavel Zvolenský, Bernhard Kolbersberger, Katia Ella Marsh, James Guidi, Vlado Matějka, Václav Havel, Petr Oslzlý, Mirek Drážďanský, Karel Schwarzenberg, Jitka Přibylová, Ivan „Magor“ Jirous, David Prachař, Richard Němčok, Luboš Doležal, Michal Pacina, Vlasta Kindlová, Jarda Stuchlý, Steve Watchorn, Pavla Petrová, Standa Miler, Michal Šibrava, Radvan Pácl, Artemio Benki, Lenka Bergmannová, Ilona Honetschlagerová, Sluneční orchestr, Sylvie Hofmanová, Irena Swiecicki – Perclová, Tomáš Pavlíček, Vladimír Winter, Ira Andreeva, Pavel Hronek, Ondřej Štindl, Lenka Vinerová, Markéta Černá, Robert Vlček, Miloš Karásek, Petr Lorenc, Nora Nosterská, David Černý, Ruth Wieser, Claudia Rottenbacher, Gail Sagman, Václav Gatařík, Jan Bezucha, Jimmy Čert, Petr Lébl, Káťa Kissoczy, Paolo Buggiani, Salvatore Rosello, Luca del Guercio, Zbyněk Richter, Betty Beaumont, Ester Amy Fischer, Jana Stěhulová, DOGTROEP Min Tanaka, Marek Schovanek, Patrik Stašek, Jiří X. Doležal, Tomáš Doležal, Roman Včelák, Radek Vavruša, Vít Kremlička, Jakub Berdych, Ján Langoš, Ivan Král, Karolína Kajda Mitášová, Zdeněk „Kočár“ Košárek, Jan Komrska, Luboš Rychvalský, Michael Singer, Oskar Petr, Tribal Drift, Alex Švamberk, 808 state, Petr Bergman, Martin Benc, Zora Kounovská, Jan Niesyt, Víťa Pavlů, Lobsang Samten, Curtis Jones, Vladimír Mišík, Bojan Šusta, Pavel Novák, Tomáš Skalický, Petr Borkovec, Herval C. Pereira, Jaro Svitok, Jana Černíková, Magdaléna Pechová, Jaroslav Bím, Shane Stevens, Ivo „Kačer“ Kachtík, Tomáš Burgermeister, Petra Podzimková, Jiří Beránek, Joska Skalník, Bohuslav Klepl, Martin Mareček, Tomáš Karger, Kryštof Trubáček, Martin Mejzlík, Zdeněk Vencl, Saša Rašilov, Luděk Marks, Michal Dočekal, Irena a Vojtěch Havlovi, Jana Buriánová, Alexandra Forman, Yvona Bělíková, Petr Hošek, Petra Perničková, John Bok, Tomáš Žižka, Činoherní divadlo Ústí, Stefan Gbúr, Mira Erdevicki, Lenka Pohorská, Markéta Hurychová, Lenka Dusilová, Andrea Alinčová, Kateřina Štenclová, Mirek Mencl, Michal Brouček, Jaroslav Brabec, Ivo Zázvorka, Guido Sandner, Ilja Květoň, Halka Třešňáková, Jasmina Torbati, Vratislav Janda, Radomír Uhlíř, Krištof Kintera, Standa Penc, Jája, Richmond Henty, Saša Kozák, Martin Borovanský, Jarda Horák, Jiří Douda, Petr Nikolajev, Markéta Mayerová, Michal Schořálek, Barbara Mainer, Jana Dohnalová, Bob Rickerd, Maia Cain, Petr Roztočil, Luděk Bari, Michal Lánský, Radim Janeš, Petr Kůrka, Roman Havelský, Radovan Popovič, Denice Davis, Milan Knížák, Patricia a Patricie, Dušan Smejtek, Todd Kipping, Helena Pelánková, Tomáš Kraus, Michal Borges, Daniel Kosta, David Koller, Radek „Šimon“ Šimůnek, Vladimír Moravec, Danny Holman, Václav Kučera, Helena Brabencová, Zdeňka Žárská, Zuzana Kolláthová, Helena Kozáková, Igor Němec, Daniele Gigon, Vladimír Drábek, Roman Skokan, Jan Kasl, Ivan Exner, Pavel Dostál, Vladimír Vihan, Eliška Knotková, Zdena Pištěková, Christian Thuri, Oldřich Schuller, Ivana Horníková, Bára Hladká, Vladimír Koronthály, Josef Stříška, Jarda Krampol, Josef Nožička, pan Král, Josef Vondrášek, Marek Šebesťák, David Urban, Martin Fořt, Pavel Kirschner, Eva Konigová, René Brejla, Steve Weinstock, Martin Učík, Lenka Zvěřinová, Tomáš Znamenáček, Petr Pakosta, Mirek „Čepic“, Milan Pecha, Martin Černý, Jan Kavale, Pavel Štorek, Tolga Alačam, Nora Sopková, David Klos, Ivana Hessová, David Saudek, Klaudie Naslyová, Nikola Bohmová, Michal Caban, Ondřej Hejma, Anetta Riglová, David B. Clark, Jiří Bašta, Pavel Šmíd, Pavel Peknik, „Juan“, Juraj Acsay, Tomáš Nawar, Tráva, Loutka, Bidlo, , Bohnická divadelní společnost, Liquid A, Martin Janíček, Franta Kotva, Elektromajk, Zbyněk Heřmánek, Joel, Maria Cavina, Jarda „Virus“ Suchánek, Camera scura, Jaromír „Ozzy“, Liquid Harmony, Ohm Square, Tomáš Hatle, Hypnotix, Skyline, Unity, Jiří Včelák, Fun-Da-Mental, Natacha Atlas, Katka Květoňová, Roman Fila, Lenka Havlíková, Ondřej Merta, Jiří Pokorný, Petr Pokorný, Petr Jamník, David Pajer, Hudba Praha, Věra Fialová, Psí vojáci, Ivana Vaňková, Adam Friedrich, Tony Ducháček, Petruška Šustrová, Markéta „Majda“ Černá, Miloš Kabyl, Šárka Dvořáková, Jana Májová, Bohumil Král, Nikkita, Pavel Kodeda, Iva Rašková, Ricardo Hoineff, Jan Macháček, Ali, Lucas, Mc Kary, Jitka Otevřeková, Rastislav Juhás, Martina Rychtová, Irena Česalová, Patrik Sedlák, Tono Stano, Šárka Halaštová, NomeansNo, Michal Richter, František Matějka, Michal Honetschlager, Petra Lustigová, Dan Peřina, Karel Kršna, Vendula Kodetová, Jitka Altoe, Ema Černá, Eugen Brikcius, Irena Stehli, dr. Žilina, Létající koberec, Vlasta Marek, Petr Paluš, Ron Demele, Janna Waldinger, Merch, Ibra Ibramovič, Josef Denkr, Martin Zet, Petr Jirásek – Melone, Jana Příhodová, Pavel Zajíček, David Máj, Karel Fořt, Grandmothers of Invention, Robert Kodym, Michal Dvořák, Míša Huffsteter, Jirka „Čmoudík“, Lubomír Sklenka, Karel Srp, Ivan Lamper, Lukáš Němec, Simona Černá, Petr Marek, Petr Vrána, Daniela Bartoušková, Ondřej David, Jana Heřmánková, Dan Walterstein, Karel Gott, Jan Háček, Marko Mjatovič, Hanka Bodláková, Jack, Jindra Zemanová, Petr Muller, René Rohan, Jaroslav Raušer, Cappadonna, Black Uhuru, Petr Šmíd, Dub Syndicate, Faithless, Chris Sadler, Shelters, Václav Starý, Fugazzi, Divadlo bezdomovců, Martin Juráček, Jiří Korn, Sacha, Ondřej Drábek, Daniela Voráčková, Mirko Vaněček, …